רואה חשבון בבת ים

משרד רואה החשבון שלנו מנוהל על ידי רמי אמסלם, בעל תואר במנהל עסקים מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל. משרדנו מטפל בשירותי ראיית ח שבון שונים, ייעוץ עסקי וביקורות חקירתיות. המשרד מעניק יחס אישי לכל לקוח, עבודה וייעוץ מקצועי וכן מתן ערך מוסף ללקוח.

שירותיו של רואה חשבון נחוצים בעיקר לעצמאים ובעלי עסקים. כאשר העובד השכיר מקבל משכורת ומקום העבודה שלו מנהל את כל נושא ההתנהלות הכספית מול רשויות המסים, הרי שעצמאים מתקשים להסתדר ללא רואה חשבון באזור מגוריהם. כך למשל אם אתם מנהלים משרד באזור בת ים, וודאי תשמחו שיהיה לידכם רואה חשבון בבת ים הקרוב אליכם ויכול לנהל את חשבונות העסק שלכם.

תפקידו של רואה החשבון בעסק:

תפקידו העיקרי של רואה החשבון בעסק הוא הכנת הדוחות הכספיים הקשורים לעסק. דוחות אלו משקפים את מצבו הפיננסי של העסק ועל כן חשובים מאוד. מדובר על מאזנים של רווח והפסד של העסק, דוחות הון עצמי, ניהול דוחות תזרים ועוד.

רואה חשבון הוא אדם אשר סיים בהצלחה לימודי חשבונאות ונושאים שונים הקשורים בכלכלה, מיסים ובלימודי החשבונאות. ישנם רואי חשבון המעורבים בצורה פסיבית בעסק, כך למשל קבלת החשבוניות של הכנסות והוצאות העסק והפקת דוחות חודשיים בלבד, ולצדם ישנם רואי חשבון פעילים יותר האחראים גם על דיני תאגידים, דיני עבודה, ייצוג שוטף מול רשויות המס, הנהלת חשבונות ועוד.

צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים אודות השירות.

לייעוץ ופרטים נוספים

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו: 052-3816909