• הנהלת חשבונות ודיווחים שוטפים למע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. 
 • חשבות שכר לרבות דיווח למס הכנסה ניכויים וביטוח לאומי ניכויים. 
 • הכנת דוחות שנתיים. 
 • הכנת הצהרות הון. (לרבות בחינת סבירות הפרשי הון) 
 • ליווי שוטף ויעוץ עיסקי לרבות בתיכנוני מס. 
 • ייצוג בדיוני מס הכנסה.

  הכנת הצהרות הון לעצמאיים

  משרד רואי החשבון שלנו מנוהל על ידי רמי אמסלם. המשרד מספק שירותים מקצועיים לעצמאיים ולחברות תוך שימת דגש על יחס אישי לכל לקוח, מתן ערך מוסף בשירות וכן ייעוץ מקצועי. בין שירותינו: טיפולים בהחזרי מס לשכירים, ליווי עצמאיים בתחילת הדרך (וגם לאחר מכן), שירותי הנהלת חשבונות, חוות דעת מומחה, ניהול שוטף מול רשויות המסים ועוד.

  כל עצמאי שפתח תיק במס הכנסה מחויב בהגשת הצהרת הון אישי. בדרך כלל מדובר בשנה הראשונה של פתיחת העסק, אך ייתכן ותקבלו הבקשה להצהרה לא יאוחר משנתיים מיום פתיחת התיק במס הכנסה. בהצהרת ההון אתם תצטרכו להצהיר על כל הנכסים בתא המשפחתי שלכם, לעתים אף לבני משפחה מסוימים המקיימים עמכם עסקים משותפים. לאחר מספר שנים תקבלו בקשה נוספת לחידוש הצהרת ההון.

  מטרת הצהרת ההון:

  הגשת הצהרת הון היא במטרה לספק מידע למס הכנסה אודות הנכסים שלכם. כלומר שבאמצעות שתי הצהרות הון בהפרשים של כמה שנים למשל, יוכלו במס הכנסה להתאים את הגידול בהון האישי שלכם בהתאם להכנסות והוצאות שהצהרתם עליהם.

  הכנת הצהרת ההון כרוכה לעתים בעבודה מרובה ומבלבלת של איסוף ניירת ורישום נתונים. לכן מומלץ להיעזר ברואה חשבון מומלץ לביצוע מילוי ההון שלכם. הכינו מראש את כל הניירת שלכם הקשורה לרכוש והון אישי: יתרונות בבנקים, הלוואות, פיקדונות, משכנתאות, אישור על נכסים, חוזים על דירה, אישור על רכישת רכב, אישורים מחברות הביטוח על קופות גמל, קרנות השתלמות ועוד.

לייעוץ ופרטים נוספים

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו: 052-3816909