• הנהלת חשבונות כפולה לרבות הכנת דוחות
  ביניים ללקוחות.
 • דיווחים שוטפים למע"מ, ומס הכנסה.
 • חשבות שכר לרבות דיווח למס הכנסה ניכויים
  וביטוח לאומי ניכויים.
 • הכנת דוחות כספיים מבוקרים.
 • ייצוג בדיוני מס הכנסה.

  הכנת דוחות כספיים לחברות

  משרדינו מספק שירותי ראיית חשבון לעצמאיים וחברות. המשרד מנוהל על ידי רמי אמסלם, רואה חשבון ובעל תואר במנהל עסקים מטעם המכללה למנהל. המשרד בעל ניסיון רב בטיפול בהחזרי מס לשכירים, טיפול בעצמאיים ובחברות וכן באספקת ייעוץ עסקי, חוות דעת מומחה ועוד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

  הדוחות הכספיים הנם חלק חשוב בכל עסק כיום ומציגות לבעלי החברות את מצבן הפיננסי. למעשה מדובר במקור חשוב למעקב אחר ההתנהלות ומה נעשה בחברה. לאורך זמן ניתן להשתמש בדוחות כדי לנתח את אופן ההתקדמות והפעילות של החברה. ישנם בעלי עסקים המקבלים את הדוחות הפיננסים ומסיקים לבד את המסקנות וישנן חברות המבקשות חוות דעת מומחה מרואה החשבון של החברה המטפל בדוחות אלו. חוות הדעת יכולה כמובן לסייע בזווית ראייה מקצועית נוספת לגבי זיהוי מגמת החברה לאורך זמן.

  ישנם מספר דוחות פיננסיים אותם מפיקים רואי החשבון לחברות השונות. מהבולטים שבהם הוא דוח רווח והפסד לתקופה מסוימת, דוחות תקופתיים לרשויות המסים, דוחות שנתיים, דוח מאזן כספי בחברה, דוחות נכסים ורכוש, דוחות הון עצמי, דוחות התאמה לצרכי מס ועוד.

  דוחות רווח והפסד:

  דוחות אלה הנם המעניינים ביותר עבור בעלי החברות מכיוון שהן מציגות את השורה התחתונה של פעילות העסק. דוח זה מציג את הרווח הגולמי והרווח התפעולי של העסק. באמצעות נתונים אלה ניתן לעקוב אחר מגמות השיפור בחברה לאורך זמן. 

לייעוץ ופרטים נוספים

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו: 052-3816909