רואה חשבון במרכז

משרד רואי החשבון שלנו מנוהל על ידי רמי אמסלם, רואה חשבון ובעל תואר במנהל עסקים מטעם המכללה למנהל. החברה מספקת שירותי ראיית חשבון לעצמאיים וחברות תוך מתן דגש על יחס אישי לכל לקוח, ייעוץ מקצועי והספקת ערך מוסף לכל לקוח. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון בכל עת לפרטים נוספים והזמנת השירות.

דרישה לרואה חשבון מקצועי באזור המרכז

אזור המרכז משופע בעסקים רבים ועל כן עולה הדרישה לרואה חשבון מקצועי ומנוסה במרכז. למעשה ישנם כל כך הרבה רואי חשבון בארץ ורבים מהם אף מתנהלים באזור המרכז, שאיננו יודעים את מי לבחור ומי באמת יוכל לספק לנו את השירותים שאנו צריכים.

אם אתם בעלי עסק קטן ואינכם מוציאים חשבוניות רבות בכל חודש, הרי שחלקכם אף יוכלו לנהל בעצמם את החשבונות של העסק. לאלה מכם המעוניינים בשירותיו של רואה חשבון תוכלו לשכור שירותים פסיביים, כלומר לצורך הפקה והגשה דוחות כספיים תקופתיים.

לעסקים גדולים יותר וחברות, מומלץ לשכור את שירותיו של רואה חשבון אקטיבי, אשר אחראי על כל הקשור בכספים בתוך העסק, כולל ייצוג מלא מול רשויות המסים.

ישנם רואי חשבון הפועלים כמו "רובוטים" ומגישים לכם את הדוחות התקופתיים ומה שנקרא "תעשו עם זה מה שתרצו" וישנם רואי חשבון, אשר מספקים גם ייעוץ וחוות דעת אישית ומקצועית על נתוני הדוח.

כאשר אתם בוחרים את רואה החשבון שלכם יהיה עליכם לשים דגש משמעותי על אמינותו והמוניטין שלו. 

לייעוץ ופרטים נוספים

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו: 052-3816909