רואה חשבון בחולון

משרד רואי החשבון "רמי אמסלם" הנו משרד מקצועי ומנוסה בתחום ראיית החשבון, המספק שירותים שונים בתחום לעצמאיים וחברות. בין שירותי החברה: הנהלת חשבונות וניהול שוטף מול רשויות המסים, חשבות שכר, הכנת דוחות כספיים מבוקרים לחברות, ייעוץ לעסקים (בעיקר בתחילת דרכם), חוות דעת מומחה בנושאי חשבונאות, שכר ועוד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

העיר חולון מונה למעלה מ-180 אלף תושבים ואלפים רבים של בתי עסק שונים. כמות העסקים הגדולה באזור מעלה את הביקוש לרואה חשבון מקצועי בעיר.

מי זקוק לשירותיו של רואה חשבון?

בעוד שכירים אינם זקוקים לשירותיו של רואה חשבון, בעלי עסקים בכל סדר גודל זקוקים לו מאוד. ישנם בעלי עסקים קטנים שמבצעים בעצמם את שירותי הנהלת החשבונות בעסק וזאת כדי לחסוך הוצאות נלוות, אך מרבית בעלי העסקים אינם בעלי הכשרה מקצועית, זמן או סבלנות לבצע עבודה זו ומעדיפים להעבירה לרואה חשבון חיצוני.

ישנם 2 סוגים של רואי חשבון: אקטיבי ופסיבי.

רואה חשבון פסיבי הוא כזה שמקבל מבעל העסק את החשבוניות של ההכנסות וההוצאות הקשורות לעסק ומפיק עבורו את הדוחות החודשיים ומגיש אותם לרשויות המסים. ישנם עסקים פטורים אשר עושים בו שימוש פעם בשנה לצורך הדוח השנתי ואחרים לצורך הגשת דוח חודשי או דו חודשי בהתאם לפעילות העסק.

בחברות, נפוץ יותר רואה החשבון האקטיבי אשר מלבד הנהלת החשבונות גם מייצג באופן שוטף את העסק מול רשויות המס ואחראי על נושאים שונים כמו חוקי מס, דיני תאגידים, דיני עבודה ועוד. 

לייעוץ ופרטים נוספים

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו: 052-3816909