ייצוג בדיוני במס הכנסה – מדוע יש צורך בו?

רואה חשבון זהו חלק בלתי נפרד מכל עסק. כאשר מגיעים לשלב שבו יש צורך להשיג ייצוג בדיוני במס הכנסה, זה אומר רק דבר אחד – שהרשויות סבורות שניתן לגבות מכם מס גבוה יותר ממה שכבר הפרשתם מההכנסות שלכם. רבים יכולים להיכנס ללחץ ולחשוש מאוד ממצב זה. לכן – ההחלטה לפנות לייצוג מקצועי הינה מוצדקת ומובנת, ואין זה מעיד על היותכם אשמים או לא צודקים, אלא רק על רצונכם להעביר את האחריות על ייצוג הולם למישהו שמיומן בכך.

 

האם יש סיבה לחשוש במידה וזומנתם לדיון?

במידה וכל הספרים שלכם תועדו בצורה נכונה ואמינה, סביר להניח שכל ייצוג בדיוני במס הכנסה ברמה גבוה יצליח לעבוד לטובתם, אחרי הכול, השאיפה היחידה של כל ההתנהלות הזאת זה אכיפה הולמת של חוקי המיסוי בישראל. לפיכך, אין כל סיבה לחשוש, פשוט יש להתארגן מראש ולדאוג לכך שכל העדויות שלכם יוגשו לפקידי השומה בצורה הראויה, בין אם זה נעשה על ידי רואה החשבון הרגיל שלכם, או אם החלטתם לפנות לנציג ייעודי עבור דיון זה.

כיצד פועל לטובתם ייצוג בדיוני במס הכנסה?

היתרון הגדול ביותר של ייצוג בדיוני במס הכנסה על ידי משרד רואה חשבון מקצועי הינו שהוא מאפשר לכם להיות רגועים בתהליך, ולא להרגיש שהייצוג העצמי שלכם בתהליך הדיון יכול להכריע את הכף לרעתכם. תפקידו של הנציג הינו להציג בצורה מקצועית ונאמנה את כל המידע שאספתם יחדיו עם נציגכם מול הרשויות. רואה החשבון רמי אמסלם מספק שירותי ייצוג ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה מלאה על האינטרסים של כל לקוח, ותמיד חותר להגיע להסדר שיעבוד לטובתכם.

לייעוץ ופרטים נוספים

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו: 052-3816909