• יעוץ לגבי המיבנה המשפטי של העסק-חברה,
  שותפות או יחיד.
 • יעוץ לגבי אופן הרישום במע"מ עוסק פטור
  או עוסק מורשה.
 • סיוע בפתיחת תיקים ברשויות המס לעצמאים וחברות.

  ייעוץ רואה חשבון לעסק

  רמי אמסלם הנו רואה חשבון מקצועי ומנוסה בתחום. משרדנו עוסק בשירותי ראיית חשבון לעצמאיים וחברות וכן לפרטיים המעוניינים בהקמת עסק. בין שירותי החברה: הנהלת חשבונות, דיווחים שוטפים לרשויות המסים, ייצוג בדיוני מס הכנסה, ליווי שוטף של העסק, ייעוץ מקצועי, הכנת דוחות שנתיים, חוות דעת מומחה לבית משפט בנושאי חשבונאות, מסים, שכר ועוד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

  מעוניינים לפתוח עסק?

  פתיחת עסק כרוכה בסידורים רבים. לאחר דאגה להשגת ההון האישי הדרוש לכם לצורך הקמת העסק, אתם תאלצו לעשות "סיבוב" לרשויות המסים: מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי, על מנת לפתוח באופן רשמי את העסק שלכם.

  בין אם אתם הולכים לפתוח עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ, אתם תזדקקו לייעוץ מקצועי בנוגע לפתיחת התיקים ורישומכם במוסדות השונים.

  לאחר הקמת העסק, ובהתאם לגודלו ועומק הפעילות שבו, אתם תאלצו לבצע הנהלת חשבונות באופן עצמאי או לשכור את שירותיו של משרד רואי חשבון מקצועי לביצוע עבודה זו. לאורך הדרך בעסק שלכם, בין אם מדובר בכך שאתם מנהלים בעצמכם את חשבונות העסק ובין אם אתם מקבלים מאזנים ממנהל החשבונות שלכם, הרי שייעוץ מרואה חשבון מנוסה ומקצועי לעסק שלכם הוא דבר חשוב להתנהלות הפיננסית בו.

  ייעוץ זה של רואה החשבון עשוי לסייע לכם לחסוך כסף רב, התנהלות תקנית מול רשויות המסים וכן נוחות ו"ראשי נקי" להמשיך בעבודה ללא חששות. לכן, גם אם אתם מנהלים את החשבונות שלכם בעצמכם, קבלו באהבה ייעוץ מקצועי מרואה החשבון לצורך פעילות תקינה בהנהלת חשבונות העסק שלכם. 

לייעוץ ופרטים נוספים

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו: 052-3816909